Nivera Bilgi Teknolojileri Bilişim Çözümleri
Nivera Bilgi Teknolojileri Bilişim Çözümleri
  Ana Sayfa Hakkımızda Ürünler Hizmetler İletişim

hizmetler



Teknolojinin her geçen gün ilerlidiği bir dünyada, geleceğine yatırım yapan işletmeler her zaman diğerlerinden bir adım önde olacaktır. İşletmenizin kapılarını dünyaya açacak, sizi rekabette bir adım öne çıkaracak uygulamaları birlikte geliştirelim. Nivera Bilgi Teknolojileri olarak size paket uygulamalar değil, size özel bilişim teknolojisi çözümleri sunuyoruz. Tüm hizmetlerimiz her zaman işletmenizin analizi ile başlar, ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda projelerinizi şekillenip tüm ihtiyaçları karşılayacak şekilde gelişir.

B2C ve B2B Uygulamaları

İşletmeler, müşterileri ile veya kendi aralarındaki işlemleri hızla elektronik ortama taşımaya devam ediyorlar. Daha büyük bir pazara, daha düşük maliyetlerle ulaşabilme imkanı veren B2C ve B2B uygulamalar, aynı zamanda işletmelere müşterilerin tercihleri hakkında da çok değerli bilgi veriyor.

Her işletmenin, hizmet verdiği sektörlere ve kişilere, sundukları ürünlere ve hizmetlere, iş yapısına göre ihtiyaçları değişmektedir. Nivera, sizin de işletmenizin ihtiyaçlarını belirleyip, sizin için gerek müşterilerinizle gerekse diğer işletmelerle buluşacağınız bir bilgi ortamı yaratmaktadır.

İşletme İçi Çözümler

Tüm işletmelerin amacı maliyetlerini kısıp, karlılığını artırmaktır. Ancak bu kalite düşüşünü de beraberinde getirdiği için çoğu işletme tarafından doğru uygulanamaz. Nivera geliştirdiği çözümler ile işletmelerde iletişim ve raporlama maliyetlerini azaltıp, verimliliği artırmaktadır. İşlerinizi her aşamada kontrol ederek, kaynakları en doğru şekilde kullanabilir, günlük kararlarınız ve gelecek tahminleriniz için çok değerli olan doğru bilgiye doğru zaman da ulaşmanızı sağlamaktadır.

Nivera Bilgi Teknolojileri, dünyadaki uygulamaları ve trendleri takip eden, konusunda eğitimli ve deneyimli kadrosuyla kolay yönetilebilir, doğru ve etkili sonuçlar doğuracak çözümleri size özel olarak geliştirmekte.


Nivera Bilgi Teknolojileri Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti.
Boğazkesen Cad. No: 23/1 Tophane Beyoğlu-İSTANBUL   Telefon: 0212 252 73 63  Faks: 0212 293 56 78


NIVERA Bilgi Teknolojileri