Nivera Bilgi Teknolojileri Bilişim Çözümleri
Nivera Bilgi Teknolojileri Bilişim Çözümleri
  Ana Sayfa Hakkımızda Ürünler Hizmetler İletişim
Reseliva turizm sektöründe konaklama hizmeti veren işletmelerin hizmet satış ve pazarlamalarını internette kendi web sitelerinden gerçekleştirmelerini sağlayan online rezervasyon sistemi olmanın yanı sıra hizmet sağlayıcılar ile müşteriler (kurumsal, bireysel) ve aracılar (acenteler) arasındaki temel iletişim ortamıdır.
Otel Rezervasyon Ýnternet Web Online Reseliva ile yapabileceklerinizden bazıları:
Müşteri, acente, kurum grupları oluşturma
Herbir müşteri, acente, kurum ya da müşteri grubu, acente grubu, kurum grubu için;
   -Özel fiyat tanımlama
   -Gün gün indirim belirleme
   -İndirime özel kurallar uygulama
   -Gün gün oda ayırma
   -Satış limiti belirleme
   -Depozit politikaları belirleme
   -İptal politikaları belirleme
Toplu ya da tekil mesaj gönderme,otomatik mesajlaşma
Satış şekilleri belirleme, satışları farklılaştırma
Ekstra hizmet satışı
Erken rezervasyon, son dakika, uzun kalış indirimleri belirleme
İşletmenizle ilgili haritada yer belirleme dahil detaylı bilgi verme vs...
Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın
intelista, web sitelerinizin anlık trafiğini takip edip, internet siteniz ve ziyaretçileriniz hakkında bilgiler toplamanızı sağlayan gelişmiş bir web sitesi ziyaretçi ve trafik analiz sistemidir.
Ziyaretçi Trafik Web Sitesi İstatistik Analiz
Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın
E-Mağaza, Nivera BT' nin küçük ve orta ölçekli isletmeler için gelistirdigi, isletmelerin mal ve hizmetlerini internet üzerinde pazarlamalarını ve satmalarini saglayan e-ticaret uygulamasidir.
Ziyaretçi Trafik Web Sitesi Ýstatistik Analiz
Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın
Nivera E-mail Marketing hizmetleri hedef kitlenize doğrudan, hesaplı ve etkili bir biçimde ulaşmanızı sağlar. M4M ile üyelerinize veya müşterilerinize ürün veya hizmet tanıtımınızı, fuar duyurularınızı, işletmenizin tanıtımını veya promosyonlarınızı görsel, hızlı ve ekonomik bir biçimde ulaştırabilirsiniz, kampanyanızın sonuçlarını anında ölçebilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İletişim Formu
Nivera Bilgi Teknolojileri sunduğu "ıçerik Kontrol Sistemli" web sitesi barındırma (hosting) ve tasarım hizmetleri ile bireysel web site sahiplerine firmalara, derneklere, oda ve vakıflara özel; içeriklerinin site sahipleri tarafından web browser (Internet Explorer vs) vasıtasıyla değiştirebileceği web siteleri sunuyor. Web sitesi tasarımı ve hosting seçeneklerimizle ilgili bilgileri KID sayfamızda bulabilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın
Web Projeleri

FindHotelinTurkey

Türkiye'deki otellerin şehir şehir, bölge bölge listesi. Otellerin iletişim ve rezervasyon bilgileri.
Otellerin adres, harita konum bilgilerini, telefon, website adreslerini bulabilir, otellerle ilgili açıklamaları inceleyebilirsiniz. Online rezervasyon sistemi olan otellerin kendi sistemlerinden, websitelerinde yayınladıkları fiyatlardan online rezervasyon yapabilir, resimlerini, otel servis ve özelliklerini, otel politikalarını, otellerin harita üzerindeki konumlarını inceleyebilirsiniz. Bölgeler hakkında turistik ve seyahat amaçlı bilgilere ulaşabilirsiniz.


CicekDemeti

Türkiye'nin her yerine çiçek siparişi
Çiçek Demeti İstanbul ve Türkiye'nin değişik illerindeki en başarılı çiçekçilerle oluşturduğu hizmet ağıyla müşterilerine nitelikli ürün ve hizmet vermeyi, çiçek teslimat sürelerini birkaç saate düşürmeyi ve en uzak yerlere dahi taşıma ücreti uygulamasını kaldırmayı hedeflemektedir. Çiçek Demeti hızla büyümekte olan ağı ile bu hedeflerini gerçekleştirmeye ve sektör için dünyada yeni bir standart oluşturmaya doğru hızlı ve güvenli adımlarla ilerlemektedir.


Nivera Bilgi Teknolojileri Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti.
Boğazkesen Cad. No: 23/1 Tophane Beyoğlu-İSTANBUL   Telefon: 0212 252 73 63  Faks: 0212 293 56 78


NIVERA Bilgi Teknolojileri